Maleńka Mia jest śmiertelnie chora. Potrzebuje pieniędzy na najdroższy lek świata!

Tagi: brak tagów
2020-03-05
Maleńka Mia jest śmiertelnie chora. Potrzebuje pieniędzy na najdroższy lek świata!

Mia urodziła się w lipcu 2019 roku. Jest chora na SMA typu pierwszego. Ma jeszcze szansę na normalne życie, ale do tego potrzebuje leczenia genowego w USA, które kosztuje 9 mln złotych. Rodzice zaczęli walkę o zebranie tej kwoty by uratować swoją córeczkę.

Do tej pory Mia zebrała ponad 800 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze wiele. Czas mamy do 16 maja. Jeśli możecie wesprzeć zbiórkę, zachęcamy Was do tego. Link znajduje się niżej. Jeśli nie możecie wystarczy, że udostępnicie zbiórkę. To również duża pomoc!

https://www.siepomaga.pl/mia-sma

Możecie również wziąć udział w licytacjach, które znajdziecie tutaj. Losy Mii na bieżąco możecie śledzić tutaj.

UWAGA. Potrzebni są również wolontariusze do roznoszenia plakatów na terenie Zielonej Góry. Jeśli ktoś chciałby pomóc w ten sposób może zgłosić się na grupie MIA kontra SMA.

Przeczytaj również

Celem zbiórki jest odnowienie obecnego grobu Dzieci Nienarodzonych, który znajduje się na Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze, stara część, pole 18 oraz postawienie nowego, naprzeciwko…

Pomagamy 2024-02-14

Zielonogórzanie gotowi na muzyczne, sportowe i kulinarne atrakcje WOŚP Zielona Góra, [data] – Nadchodząca niedziela, 28 stycznia, obiecuje być wyjątkowym dniem dla mieszkańców Zielonej Góry….

Pomagamy 2024-01-24

W czasie ciąży nic nie zapowiadało, że początek dzieciństwa naszego synka będzie aż tak trudny. W najcięższych chwilach nie myśleliśmy o tym, że życiu naszego…

Pomagamy 2023-02-21