Masz problem z powrotem na rynek po urlopie macierzyńskim? To spotkanie jest dla Ciebie!

Tagi: brak tagów
2019-11-11
Masz problem z powrotem na rynek po urlopie macierzyńskim? To spotkanie jest dla Ciebie!

„Mama może wszystko” to spotkanie, które jak informuje Radio Zielona Góra, odbędzie się w najbliższy piątek w Zielonej Górze. Jest ono skierowane do mam, które mają problem z powrotem na rynek po urlopie macierzyński, rodzicielskim czy wychowawczym.

Na spotkaniu każda z mam pozna możliwości powrotu na rynek pracy przez np. założenie własnej firmy, staże czy podniesienie kwalifikacji przez szkolenia i kursy.

Spotkanie jest całkowicie darmowe. Odbędzie się w piątek o godzinie 11:00. Jeśli zamierzasz wziąć w nim udział musisz zgłosić się przez formularz elektroniczny na stronie rpo.lubuskie.pl. W trakcie spotkania będzie również zapewniona opieka dla dzieci, dlatego możesz zabrać ze sobą dziecko jeśli nie ma nikogo, kto mógłby w tym czasie się nim zaopiekować.

Po wejściu na stronę kliknij przycisk „Weź udział”. Następnie wypełnij formularz, do którego zostaniesz przekierowana.

Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2019 roku o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00. Miejscem spotkania jest Centrum Bliskości w Zielonej Górze na ulicy gen. J. Sowińskiego 4a/2.

Przeczytaj również

Już niedługo, bo w dniach 10 i 11 sierpnia, do Zielonej Góry zawita największy cyrk w Polsce – Cyrk Korona, cieszący się ponad 30 letnią…

Wydarzenia 2023-08-04

Dziś od godziny 11 do 13 potrwają wakacje w Ogrodzie Botanicznym. Przygotowano wiele atrakcji.

Wydarzenia 2023-07-30

W nowym widowisku 2023 Cyrku Astoria NIE BIORĄ UDZIAŁU ZWIERZĘTA, a sami wspaniali artyści, którzy występowali niemal na całym świecie. Program pt. „Kosmos” a w…

Wydarzenia 2023-07-26