Miał już pętlę na szyi. Policja zdążyła go uratować!

Tagi: brak tagów
2019-10-23
Miał już pętlę na szyi. Policja zdążyła go uratować!

Zielonogórscy policjanci uratowali mężczyznę w ostatniej chwili. Miał już pętlę na szyi gdy go odnaleziono.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które 21 października po godzinie 17:00 odebrał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Szpitalny Oddział Ratunkowy poinformował o zamyśle samobójczym jednego z pacjentów, który nagle uciekł. W sytuacji zagrożenia życia Policja musiała działać natychmiastowo.

Ustalono rysopis mężczyzny i adres zamieszkania. Po pojawieniu się na miejscu wyglądało na to, że nikogo nie ma w domu, drzwi były zamknięte. Policjanci postanowili jednak wejść na teren posesji w celu sprawdzenia zabudowań gospodarczych.

W jednym z pomieszczeń ujrzeli ujrzeli mężczyznę, którego dzieliły jedynie sekundy od targnięcia się na swoje życie. Natychmiast zajęli się oni mężczyzną udzielając mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Była od niego wyczuwalna woń alkoholu. Na ciele znajdowały się rany.

Bohaterscy policjanci to st. post. Natalia Kasperska i sierż. szt. Krzysztof Malajka.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22