Mikropożyczka 5000 zł dla mikroprzedsiębiorców

Tagi: brak tagów
2020-04-23
Mikropożyczka 5000 zł dla mikroprzedsiębiorców

Tarcza Antykryzysowa 2.0 wprowadziła mikropożyczkę, o którą mogą ubiegać się osoby, które prowadzą działalność gospodarczą, ale nie zatrudniają pracowników. Wypełnienie wniosku jest prosta i jeśli mamy Profil Zaufany to możemy złożyć go on-line na stronie praca.gov.pl.

Na co można przeznaczyć te pieniądze?

Pieniądze mogą być przeznaczone na koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Możemy np. zakupić za nie potrzebne nam materiały, opłacić czynsz za wynajem lokalu czy po prostu opłacić z niej podatki.

Możemy wnioskować o dowolna sumę, ale nie przekraczającą 5000 zł.

Umorzenie pożyczki

Pożyczkę można umorzyć, co oznacza, że nie będziemy musieli jej spłacić. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez 3 miesiące od dnia uzyskania pożyczki.

Trzeba jednak pamiętać, że mamy 14 dni na złożenie wniosku o umorzenie po upływie trzech miesięcy.

Jak złożyć wniosek o mikropożyczkę?

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22