MOSiR Zielona Góra zaprasza na półkolonie zimowe dla dzieci

Tagi: brak tagów
2024-01-09
MOSiR Zielona Góra zaprasza na półkolonie zimowe dla dzieci

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Zielonej Górze ogłosił otwarcie zapisów na półkolonie dla dzieci, które odbędą się w okresie ferii zimowych. To wyjątkowa okazja dla najmłodszych, aby aktywnie spędzić czas zimowy, rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze.

O półkoloniach

Półkolonie organizowane przez MOSiR są przeznaczone dla dzieci, które chcą ciekawie i produktywnie spędzić czas wolny podczas ferii zimowych. Program półkolonii zapewnia szeroki zakres aktywności, od zajęć sportowych po edukacyjne, co sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Terminy i zapisy

Zapisy na półkolonie startują 9 stycznia 2024 roku (wtorek) o godzinie 8:00. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego, który zostanie udostępniony na stronie internetowej www.mosir.zgora.pl.

Półkolonie będą się odbywać w dwóch turnusach:

  • I turnus: 12.02 – 16.02.2024
  • II turnus: 19.02 – 23.02.2024

Na każdy turnus przewidziano miejsce dla 40 osób, a limit zgłoszeń ustalono na maksymalnie 2 dzieci przez jedną osobę (dzieci nie muszą być spokrewnione).

Proces lwalifikacji

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Każde dziecko może uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Osoby, które zakwalifikują się na zajęcia, otrzymają komplet dokumentów do wypełnienia (karta kwalifikacyjna, umowa itp.) oraz dane do dokonania opłaty na adres email podany w formularzu zgłoszeniowym.

Przeczytaj również

Uwaga kierowcy! Blokada S3 trwa dłużej niż planowano Policja Zielona Góra poinformowała o przedłużeniu blokady trasy S3 na wysokości Sulechowa aż do jutra, 21 lutego…

Aktualności 2024-02-20

Nowy parking przy kąpielisku w Ochli zapewni dodatkowe 420 miejsc parkingowych, znacznie ułatwiając dostęp do lokalizacji rekreacyjnej H2Ochla. Za realizację projektu odpowiada Exalo, firma z…

Aktualności 2024-02-20

W Zielonej Górze dzięki inicjatywie kibiców i wsparciu Budżetu Obywatelskiego powstanie minitor treningowy dla najmłodszych adeptów szkółki żużlowej. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe…

Aktualności 2024-02-20