MOSiR Zielona Góra zaprasza na półkolonie zimowe dla dzieci

Tagi: brak tagów
2024-01-09
MOSiR Zielona Góra zaprasza na półkolonie zimowe dla dzieci

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Zielonej Górze ogłosił otwarcie zapisów na półkolonie dla dzieci, które odbędą się w okresie ferii zimowych. To wyjątkowa okazja dla najmłodszych, aby aktywnie spędzić czas zimowy, rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze.

O półkoloniach

Półkolonie organizowane przez MOSiR są przeznaczone dla dzieci, które chcą ciekawie i produktywnie spędzić czas wolny podczas ferii zimowych. Program półkolonii zapewnia szeroki zakres aktywności, od zajęć sportowych po edukacyjne, co sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Terminy i zapisy

Zapisy na półkolonie startują 9 stycznia 2024 roku (wtorek) o godzinie 8:00. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego, który zostanie udostępniony na stronie internetowej www.mosir.zgora.pl.

Półkolonie będą się odbywać w dwóch turnusach:

  • I turnus: 12.02 – 16.02.2024
  • II turnus: 19.02 – 23.02.2024

Na każdy turnus przewidziano miejsce dla 40 osób, a limit zgłoszeń ustalono na maksymalnie 2 dzieci przez jedną osobę (dzieci nie muszą być spokrewnione).

Proces lwalifikacji

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Każde dziecko może uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Osoby, które zakwalifikują się na zajęcia, otrzymają komplet dokumentów do wypełnienia (karta kwalifikacyjna, umowa itp.) oraz dane do dokonania opłaty na adres email podany w formularzu zgłoszeniowym.

Przeczytaj również

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08

Decyzją Prezydenta Miasta Zielona Góra Marcina Pabierowskiego, przywrócone zostały stare godziny pracy urzędu (od 7:30 rano, a nie od 8:30 jak było od grudnia 2022…

Aktualności 2024-05-21