Na zjeździe do Gorzowa z S3 powstały światła

Tagi: brak tagów
2021-01-10
Na zjeździe do Gorzowa z S3 powstały światła

Przy zjeździe do Gorzowa Wielkopolskiego (Gorzów Południe) z drogi S3 prowadzącej od strony Zielonej Góry powstała sygnalizacja świetlna. Ma ona na celu zwiększenie bezpieczeństwa w tym miejscu i dostosowanie natężenia ruchu.

Miejsce to było niebezpieczne. Z obu stron poruszały się zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe. Zjazd do Gorzowa wymagał skręcenia w lewo. Zdecydowana większość samochodów poruszała się właśnie w ten sposób.

Przez spory ruch na tej drodze często dochodziło tutaj do stłuczek. Skrzyżowanie to było niebezpieczne, ale to się zmieniło.

Teraz zjeżdżając do Gorzowa Wielkopolskiego jadąc z Zielonej Góry napotkamy na światła. Dzięki temu bez problemu będziemy mogli zjechać z trasy w stronę miasta. Światła zaczęły działać już przed Bożym Narodzeniem.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22