Niebezpieczne miejsca w Zielonej Górze – skrzyżowanie Staffa z Morelową

Tagi: brak tagów
2020-09-27
Niebezpieczne miejsca w Zielonej Górze – skrzyżowanie Staffa z Morelową

Na ulicy Leopolda Staffa w Zielonej Górze każdego ranka i popołudnia jest spory ruch. Rodzice odwożą tędy swoje dzieci do Szkoły Podstawowej nr 17 oraz Miejskiego Przedszkola nr 9.

Spory ruch panuje również na ulicy Morelowej na odcinku, w którym krzyżuje się ona z ulicą Staffa. Niestety mamy tam do czynienia z niebezpiecznym zakrętem, który można by uczynić bezpieczniejszym stawiając choćby lustro drogowe.

Przy wyjeździe z ulicy Leopolda Staffa możemy skręcić jedynie w lewo. Z prawej strony musimy natomiast ustąpić pierwszeństwa samochodom jadącym ulicą Morelową.

Niestety widoczność w tym miejscu zasłaniają samochody zaparkowane wzdłuż chodnika. Wyjazd jest zatem bardzo niebezpieczny. Istnieje duże ryzyko wymuszenia pierwszeństwa. Trzeba zatem bardzo uważać.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22