Nowe hulajnogi w Zielonej Górze. Operatorem TIER

Nowe hulajnogi w Zielonej Górze. Operatorem TIER

W Zielonej Górze znaleźć możemy nowe hulajnogi operatora TIER. Oczywiście, aby móc z nich zacząć korzystać, musimy najpierw zainstalować aplikację TIER – hulajnogi elektryczne na swoim telefonie. Po pobraniu aplikacji zakładamy konto użytkownika. Czynność ta jest bardzo prosta. Możemy użyć do tego konta Apple, Google lub numeru telefonu.

Po założeniu konta musimy podać formę płatności. Jest to niezbędne, aby móc korzystać z przejazdów. Gdy aplikacja będzie już aktywna, możemy podejść do hulajnogi, a następnie zeskanować kod QR, aby uruchomić pojazd i przejazd.

Ile kosztuje przejazd hulajnogą TIER?

Przejazd kosztuje 0.65 zł za minutę oraz 2,70 zł za odblokowanie. Możemy nieodpłatnie zarezerwować hulajnogę. Możemy też wykupić dodatkowe pakiety np. za 14,99 zł nielimitowane odblokowania. Płacimy wtedy tylko za minuty jazdy.

Możecie też skorzystać z naszego linku, aby zyskać 50% zniżki na 5 przejazdów. Wystarczy zarejestrować się klikając w ten link -> https://tier.page.link/H6RJC

Jak wygląda finansowo TIER w porównaniu do hulajnóg BOLT?

W naszym mieście od dłuższego czasu dostępne są hulajnogi BOLT. W tym przypadku odblokowanie hulajnogi jest bezpłatne. Minuta jazdy kosztuje jednak 0.85 zł, pauza 0.25 zł / min i rezerwacja 0.25 zł / min.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22