W Zielonej Górze powstanie nowy park handlowy – STOP SHOP

Tagi: brak tagów
2021-01-07
W Zielonej Górze powstanie nowy park handlowy – STOP SHOP

Inwestycja jest już zatwierdzona. Według danych na urbanity.pl budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, a jej zakończenie planowane jest na styczeń przyszłego roku.

W parku handlowym Stop Shop ma znaleźć się 14 lokali handlowo-usługowych. Parterowa budowla ma zająć powierzchnię 6600 m2. Przy parku handlowym znajdzie się parking na 160 miejsc.

STOP SHOP zlokalizowany zostanie na osiedlu Pomorskim. Jak dowiadujemy się ze strony sto-shop.com podobne parki zostały już otwarte w takich miastach jak:

  1. Kętrzyn
  2. Legnica
  3. Łowicz
  4. Mława
  5. Siedlce
  6. Świnoujście
  7. Szczytno
  8. Włocławek
  9. Żary

Wśród najemców znajdziemy takie marki jak Deichmann, kik, empik, mediaexpert, martes, jysk, h&M, c&a, hebe, sinsay, rossmann, neonet, natura, RTVeuroAGD, Auchan, CCC, Media Markt, Abra Meble czy Smyk. Nie wiemy jeszcze jakie sklepy znajdą się w STOP SHOP Zielona Góra.

Pierwszy STOP SHOP został otwarty w 2008 roku w Legnicy. Targetem są miasta od 30 do 150 tysięcy mieszkańców. Marka dostępna jest również w innych krajach np. u naszych sąsiadów w Czechach.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22