Obostrzenia przedłużone. Przedszkola i żłobki od poniedziałku otwarte.

Tagi: brak tagów
2021-04-14
Obostrzenia przedłużone. Przedszkola i żłobki od poniedziałku otwarte.

Z dzisiejszej koferencji Ministra Zdrowia Dama Niedzielskiego dowiadujemy się, że obostrzenia zostają przedłużone o tydzień i potrwają do 25 kwietnia. Będą jednak wyjątki. Od poniedziałku zostaną otwarte przedszkola i żłobki. Zostanie również dopuszczona możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

Jeśli chodzi o majówkę, to obostrzenia w zamknięciu hoteli i obiektów noclegowych zostały przedłużone do 3 maja, tak aby zmniejszyć ilość osób przemieszczających się podczas majówki.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22