Obywatel Ukrainy zatrzymany pod zarzutem usiłowania zabójstwa

Tagi: brak tagów
2020-02-06
Obywatel Ukrainy zatrzymany pod zarzutem usiłowania zabójstwa

Policjanci z Sulechowa zatrzymali obywatela Ukrainy, który podejrzany jest o ugodzenie nożem swojego znajomego. Zarzutem jest usiłowanie zabójstwa.

W sobotę (1.02) dyżurny komisariatu Policji w Sulechowie otrzymał telefon. Według relacji świadka doszło do kłótni dwóch obywateli Ukrainy, która skończyła się szarpaniną. Kłótnię poprzedzało spożywanie alkoholu.

Świadkowie rozdzielili dwóch Ukraińców. Jeden z nich wszedł do swojego pokoju, a następnie wybiegł z nożem. Rzucił się wtedy na znajomego i zadał mu ciosy. Zaatakowany ugodzony został dwa razy w okolicy klatki piersiowej. Trafił do szpitala w Sulechowie.

Agresor po tym jak zorientował się, że na miejsce wezwana została policja wyskoczył przez okno i uciekł. Policji udało znaleźć się 45-latka wraz z dwoma nożami. Miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Usłyszy on zarzuty usiłowania zabójstwa. Za nie grozić może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22