Obywatel Ukrainy zatrzymany pod zarzutem usiłowania zabójstwa

Tagi: brak tagów
2020-02-06
Obywatel Ukrainy zatrzymany pod zarzutem usiłowania zabójstwa

Policjanci z Sulechowa zatrzymali obywatela Ukrainy, który podejrzany jest o ugodzenie nożem swojego znajomego. Zarzutem jest usiłowanie zabójstwa.

W sobotę (1.02) dyżurny komisariatu Policji w Sulechowie otrzymał telefon. Według relacji świadka doszło do kłótni dwóch obywateli Ukrainy, która skończyła się szarpaniną. Kłótnię poprzedzało spożywanie alkoholu.

Świadkowie rozdzielili dwóch Ukraińców. Jeden z nich wszedł do swojego pokoju, a następnie wybiegł z nożem. Rzucił się wtedy na znajomego i zadał mu ciosy. Zaatakowany ugodzony został dwa razy w okolicy klatki piersiowej. Trafił do szpitala w Sulechowie.

Agresor po tym jak zorientował się, że na miejsce wezwana została policja wyskoczył przez okno i uciekł. Policji udało znaleźć się 45-latka wraz z dwoma nożami. Miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Usłyszy on zarzuty usiłowania zabójstwa. Za nie grozić może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08