Od 29 maja basen na CRS zostaje otwarty

Tagi: brak tagów
2021-05-21
Od 29 maja basen na CRS zostaje otwarty

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze poinformował o otwarciu basenu w Centrum Rekracyjno-Sportowym od dnia 29 maja. Basen będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 22:00. Ostatnie osoby będą mogły wejść o godzinie 21:00 i przebywać na basenie 45 minut.

W weekendy basen otwarty będzie od 7:00 do 22:00 i tak samo ostatnie osoby wejdą na godzinę przed zamknięciem. Będzie również obowiązywał limit osób na basenie do 250.

Z ważnych informacji pamiętać należy o tym, że do godziny 8:00 dostępny będzie jedynie basen pływacki. Atrakcje będą w ciągu dnia działać naprzemiennie. Będą również na basenie obowiązywać zasady bezpieczeństwa.

Przed kasą/przebieralnią znajdować może się jedna osoba. Inne musza zachować dystans półtora metra. Przy wejściu obowiązuje również dezynfekcja rąk.

W otoczeniu basenu będziemy musieli zakrywać usta i nos maseczką. Na samym basenie maseczki nie musimy mieć. Pozostawiamy ją wraz z ubraniem w przebieralni. Po kąpieli jednak znów musimy ją założyć. Szatnia na odzienie wierzchnie będzie zamknięta. Jeśli masz objawy jakiejkolwiek infekcji, nie możesz w tym czasie korzystać z basenu.

Przeczytaj również

Uwaga kierowcy! Blokada S3 trwa dłużej niż planowano Policja Zielona Góra poinformowała o przedłużeniu blokady trasy S3 na wysokości Sulechowa aż do jutra, 21 lutego…

Aktualności 2024-02-20

Nowy parking przy kąpielisku w Ochli zapewni dodatkowe 420 miejsc parkingowych, znacznie ułatwiając dostęp do lokalizacji rekreacyjnej H2Ochla. Za realizację projektu odpowiada Exalo, firma z…

Aktualności 2024-02-20

W Zielonej Górze dzięki inicjatywie kibiców i wsparciu Budżetu Obywatelskiego powstanie minitor treningowy dla najmłodszych adeptów szkółki żużlowej. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe…

Aktualności 2024-02-20