Od 31 grudnia nie dostaniesz już faktury e-mailem od Zielonogórskich Wodociągów

Autor: mojazielona.pl • 4 listopada 2021

W skrzynkach mieszkańców pojawiła się informacja z Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji. Dowiadujemy się z niej, iż od 10 maja 2021 roku uruchomiony został eBOK pod adresem ebok.zwik.zgora.pl. Dodatkowo osoby, które wcześniej dostawały e-fakturę na adres e-mail od 31 grudnia 2021 przestaną ją w ten sposób otrzymywać.

E-faktury dostępne będą w eBOK

Ostateczne wyłączenie usługi e-faktury na e-mail zaplanowane jest na 31.12.2021 r. Oznacza to, że mieszkańcy, którzy w ten sposób otrzymywali faktury już więcej ich w ten sposób nie dostaną. Aby dalej otrzymywać e-fakturę muszą natomiast zarejestrować się w eBOK.

Usługa e-BOK już funkcjonuje i nie musimy czekać do końca grudnia, aby założyć tam konto. Możemy zrobić to już teraz. Dzięki temu zyskamy wgląd do wszystkich faktur. Będziemy mogli również wygodnie i szybko opłacić je za pomocą płatności elektronicznych.

Możemy również sprawdzić odczyty naszego licznika oraz dodać samodzielnie nowy odczyt. Włączymy też powiadomienia o nowej e-fakturze oraz monit o zbliżającej się płatności.

Przeczytaj również