Od soboty tylko maseczki!

Tagi: koronawirus
2021-02-25
Od soboty tylko maseczki!

Od soboty 27 lutego obowiązuje zakaz zakrywania ust wszelkiego rodzaju szalikami, kominami, chustami, bandanami i przyłbicami. Jedyna dopuszczalna forma zasłonięcia twarzy to maseczka.

fot. Kancelaria Premiera

Nie musi być to maseczka chirurgiczna, chociaż takie jest zalecenie. Nadal jednak możemy korzystać z maseczek wielorazowych, które nosimy do tej pory.

Co jeszcze się zmieni od soboty?

Przy przyjeździe z Czech i Słowacki będzie obowiązywać kwarantanna, z wyjątkiem osób, które zaszczepiły się już dwoma dawkami lub posiadają negatywny wynik testu.

Inne dotychczas panujące zasady bezpieczeństwa przedłużono do 14 marca.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22