Parking pod Lewiatanem na os. Morelowym płatny. Pamiętajcie o bilecie!

Tagi: brak tagów
2021-01-15
Parking pod Lewiatanem na os. Morelowym płatny. Pamiętajcie o bilecie!

Nie dawno zakończył się remont parkingu przy Lewiatanie na os. Morelowym. Ostatnio mieszkańcy zauważyli parkomat, który stanął obok sklepu. Parking od tej chwili jest płatny i należy pamiętać o pobraniu biletu parkingowego.

Parking Lewiatan os. Morelowe jest już płatny

Parking płatny jest 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Dla Klientów sklepu Lewiatan jedna godzina postoju jest gratisowa. Należy w tym celu pobrać darmowy bilet parkingowy klikając „zielony znaczek ok” na parkomacie. Bilet powinien zostać umieszczony za przednią szybą pojazdu w widocznym miejscu.

Każda kolejna godzina parkowania kosztuje 4 zł. Warto jednak pamiętać o bilecie parkingowym bo za jego brak czeka nas kara w wysokości 95 zł.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08