Parking pod Lewiatanem na os. Morelowym płatny. Pamiętajcie o bilecie!

Tagi: brak tagów
2021-01-15
Parking pod Lewiatanem na os. Morelowym płatny. Pamiętajcie o bilecie!

Nie dawno zakończył się remont parkingu przy Lewiatanie na os. Morelowym. Ostatnio mieszkańcy zauważyli parkomat, który stanął obok sklepu. Parking od tej chwili jest płatny i należy pamiętać o pobraniu biletu parkingowego.

Parking Lewiatan os. Morelowe jest już płatny

Parking płatny jest 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Dla Klientów sklepu Lewiatan jedna godzina postoju jest gratisowa. Należy w tym celu pobrać darmowy bilet parkingowy klikając „zielony znaczek ok” na parkomacie. Bilet powinien zostać umieszczony za przednią szybą pojazdu w widocznym miejscu.

Każda kolejna godzina parkowania kosztuje 4 zł. Warto jednak pamiętać o bilecie parkingowym bo za jego brak czeka nas kara w wysokości 95 zł.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22