Pierwsza osoba z Zielonej Góry z koronawirusem

Tagi: brak tagów
2020-03-19
Pierwsza osoba z Zielonej Góry z koronawirusem

Prezydent Janusz Kubicki poinformował, że mamy pierwszą osobę z Zielonej Góry, u której wynik badania na zakażenie koronawirusem jest pozytywny.

Osoba zakażona czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów. Prezydent uspokaja „Nie ma powodu do paniki i obaw. Służby działają, wszystko jest pod pełną kontrolą, robimy co się da.”

Prezydent zaleca również, aby dzieci nie wychodziły na dwór gdy nie muszą, zwłaszcza same. Seniorzy są proszeni o zwrócenie się o pomoc do rodziny w codziennych obowiązkach.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22