Dla wszystkich wielbicieli pizzy z serem w brzegach z restauracji Pizza Hut mamy dobrą wiadomość. Prawdopodobnie oprócz sieci kawiarni Starbucsk, w Focus Mall powstanie również Pizza Hut.
Informacje już jakiś czas krążą wśród mieszkańców. Ich potwierdzeniem wydają się być ogłoszenia o pracę opublikowane przez AmRest (właściciel marki Pizza Hut) na portalu pracuj.pl.
W ogłoszeniach dowiadujemy się, że poszukiwany jest kierownik oraz kierowca do restauracji Pizza Hut w Focus Mall Zielona Góra.
Marka AmRest posiada w swoim portfolio również Starbucks oraz KFC, które jest już w Focus Mall. Posiada również Burger King’a. Czy może ta sieć serwująca burgery również pojawi się w Focusie? Tego jeszcze nie wiemy i nie ma ku temu przesłanek, ale z pewnością wiele osób byłoby zainteresowanych jej odwiedzeniem.
W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….
Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…
Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….