Pizza Hut w Focusie

Tagi: brak tagów
2019-12-15
Pizza Hut w Focusie

Dla wszystkich wielbicieli pizzy z serem w brzegach z restauracji Pizza Hut mamy dobrą wiadomość. Prawdopodobnie oprócz sieci kawiarni Starbucsk, w Focus Mall powstanie również Pizza Hut.

Informacje już jakiś czas krążą wśród mieszkańców. Ich potwierdzeniem wydają się być ogłoszenia o pracę opublikowane przez AmRest (właściciel marki Pizza Hut) na portalu pracuj.pl.

W ogłoszeniach dowiadujemy się, że poszukiwany jest kierownik oraz kierowca do restauracji Pizza Hut w Focus Mall Zielona Góra.

Marka AmRest posiada w swoim portfolio również Starbucks oraz KFC, które jest już w Focus Mall. Posiada również Burger King’a. Czy może ta sieć serwująca burgery również pojawi się w Focusie? Tego jeszcze nie wiemy i nie ma ku temu przesłanek, ale z pewnością wiele osób byłoby zainteresowanych jej odwiedzeniem.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22