Pizza, Zielona Góra – czyli połączenie doskonałe! 

Tagi: brak tagów
2022-04-13
Pizza, Zielona Góra – czyli połączenie doskonałe! 

Pizza w Zielonej Górze jest wyjątkowa. Winny gród jest bogaty w różne odmiany dania rodem ze słonecznej Italii. Każdy głodny może wybrać między pizzą rzymską, neapolitańską albo bardziej tradycyjną. Natomiast warto podkreśli, że wiele restauracji z Zielonej Góry dba o składniki! 

Jedną z takich restauracji a w niej hasło przewodnie: pizza Zielona Góra jest Zapiekankarnia, która w swojej ofercie posiada pizzę rzymską. Jednak wyróżnia się na tle konkurencji wieloma nietypowymi propozycjami smakowymi, których w ich karcie znajdziemy ponad 36! Warto także wspomnieć, że restauracja zamawia większość składników bezpośrednio z Włoch, dlatego właśnie warto zapoznać się z ich menu. 

Na wyróżnienie zasługuje pizza speciale, z mozzarellą di bufalą, świeżą bazylią, a także salami spianata piccante. Warto wspomnieć także o pizzy kurczak bbq, w którym to znajdziecie rzemieślniczy sos barbecue, czerwoną cebulę, mozzarellę, ser cheddar oraz świeżą kolendrę! Fani ostrych smaków też znajdą coś dla siebie. Tu warto zwrócić się w kierunku propozycji Diavola. Główne składniki to jalapeno, chilli, papryka peperoni oraz peperoncino, czyli      ostra włoska papryczka, która podbija smak całości kompozycji. 

W dzisiejszych czasach wiele osób nie je mięsa Zapiekankarnia, w swojej karcie także posiada dania dla wegan. Jeśli chodzi o pizzę wegańskie, ciekawą propozycją może być pizza, Vegan gruszka, której składniki to ser wegański, gruszka, orzechy włoskie, a także wegański parmezan! 

Zapiekankarnia w swojej ofercie posiada nie tylko pizzę, ale także sałatki, bajgle, dania dla dzieci, frytki z dodatkami, zapiekanki premium na chrupiących bagietkach, przystawki oraz desery. Lokal z każdym rokiem się rozwija i co jakiś czas zmienia swoje menu, żeby zaskoczyć gości! Dlatego jeśli znacie tę restaurację, warto raz na jakiś czas rzucić okiem na nowości, które pojawiają się w menu. Właściciele za każdym razem starają się zaskoczyć swoich klientów, wprowadzając nietypowe propozycje smakowe. 

Zapiekankarnia to nie tylko jedzenie w lokalu, to także dowóz do wielu miejscowości w okolicy Zielonej Góry. Z oferty lokalu mogą skorzystać osoby mieszkające w dzielnicy Nowe miasto, Przylepie,  czy Świdnicy. 

Lokal od  2020 roku znajduje się przy ulicy Jedności 16 w Zielonej Górze. Więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać oferty Zapiekankarni, odsyłamy Was pod wspomniany adres! 

Przeczytaj również

Nauka poprzez zabawę jest skuteczną metodą zdobywania wiedzy o świecie przez małe dzieci. Maluchy zupełnie spontanicznie chłoną wtedy wiedzę i zapamiętują najważniejsze informacje. Choć na…

Artykuły 2022-05-24

Szukasz sprawdzonych rozwiązań wentylacyjnych dla domu, biura lub przestrzeni publicznej? Jeśli interesuje Cię fachowy montaż klimatyzacji, Zielona Góra to obszar działalności Cold-Man – specjalistów w…

Artykuły 2022-05-20

Zależy Ci na rozwoju, lecz nie wiesz, jakie kroki podjąć, aby zrealizować swoje cele? Funkcjonowanie przedsiębiorstwa opiera się na kilku fundamentach. To właśnie na nich…

Artykuły 2022-05-16