Po meczu z Gnieznem Falubaz w ogniu krytyki kibiców

Tagi: brak tagów
2022-04-11
Po meczu z Gnieznem Falubaz w ogniu krytyki kibiców

Wczoraj odbył się inaugurujący sezon mecz Stelmet Faluba Zielona Góra przeciwko Aforti Start Gniezno. Nie zabrakło przygód, które spłatała nam pogoda. Mimo zagrożenia przerwaniem meczu udało się przejechać wszystkie 15. biegów. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem remisowym 45:45.

Kibice jednak spodziewali się czegoś innego, a dokładnie sporej wygranej klubu z Zielonej Góry. Wczorajszy mecz został więc mocno skrytykowany w Social Mediach przez kibiców. Przyjrzyjmy się komentarzom, jakie możemy znaleźć o wczorajszym spotkaniu.

Pytanie do klubu czy Damian Pawliczak jest świeżo po licencji że kręci bączki na pierwszym łuku ? Przepraszam bardzo 8 lat trenuje żużel i pokazuje gorzej żenujący styl niż Niejaki czapla z Gniezna.

Falubaz1996 na Twitterze

Z taką jazdą i formą zawodników to eWinner 1 liga zagości w Zielonej na długie lata, a nie tylko na sezon. Szału nie było i nie spodziewam się aby był. Przynajmniej nie z tym trenerem. To on był w głównej mierze winowajcą spadku. To będzie długi sezon.

Łukasz na Twitterze

Tłumaczenie że tor że ustawienia pogoda jak zawsze coś nie pasuje Gniezno też miało te same problemy i jechali szukali ustawień nie ma co gdybać może się rozkręcą to pierwszy mecz tylko mnie martwi to że Gniezno sezon zakończyło na 4 miejscu a Wilki Krosno też jest dobrą drużyną i możemy mieć kłopot z powrotem do PGE….

Marcel na Facebooku

Trzeba trenować starty, bo to jest czego nam brakuje od dłuższego czasu…. Ten wynik jest jak porażka, i trzeba liczyć na poprawę bo z taką jakością to my może o 5 miejsce powalczymy

Maciek na Facebooku

Możemy spotkać również głosy biorące to spotkanie w obronę.

Ten wynik nie ma jakiegokolwiek znaczenia przy 6 drużynowych PO. Trzeba na koniec sezonu wygrać PO i to jest klucz do sukcesu. Teraz można się bawić w żużel. Spuście z tonu i nie Napinajcie się, bo wam hemoroidy wyskoczą z pupy.

Mariusz na Facebooku

A wy już ocenianie po pierwszym meczu… prawdziwych wojowników poznaje się nie po tym jak zaczynają a kończą…Opady zrobiły swoje…Pepe widać jeszcze nie w pełni zdrowy…i przede wszystkim trzeba porządnie pogadać i z Ragusem i z Tufftem mimo że ten ostatni nie jechał nie widzę w nim przyszłości…podobnie jak w Ragusu …skoro taki Studziński jeźdźac od początku kariery na zapleczu ekstraligi przyjeżdża do Zielonej i potrafi te 5 pkt na trudnym torze zerobic , a Ragus u siebie nie ???to jak ten chłop przepracował zimę ???

Piotr na Facebooku

Nie ma co rozpaczać to dopiero poczatek sezonu czyli pierwsze śliwki robaczywki… Wynik może nie na miarę oczekiwań bo każdy spodziewał sie wygranej Falubazu ale ważne ,że nie przegrany. W tym sezonie w PO jedzie 6 zespołów a najlepszy przegrany 1-wszej rundy PO jedzie w drugiej rundzie o finał. Runda zasadnicza jest po to aby awansować do PO. Runda Po jest po to aby awansować do SE…Także czekajmy spokojnie na rozwój wydarzeń…

Marian na Facebooku

Przeczytaj również

Utalentowany 16-latek na wypożyczeniu z Betard Sparty Wrocław NovyHotel Falubaz Zielona Góra z radością ogłosił, że do ich juniorskiej formacji dołączył Eryk Farański, utalentowany 16-letni…

Sport 2024-05-21

Już w piątek o godzinie 18:00 NovyHotel Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Orlen Oil Motor Lublin. Wielu kibiców liczy na bardzo dobry występ Jarosława…

Sport 2024-05-15

W69 zaprasza na mecz z drużyną ebut.pl Stali Gorzów Już 5 maja kibice żużla będą mieli okazję śledzić zmagania lokalnych rywali podczas Derby Ziemi Lubuskiej….

Sport 2024-04-23