Pogoda na Wszystkich Świętych w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2019-10-29
Pogoda na Wszystkich Świętych w Zielonej Górze

Październik rozpieścił nas jeśli chodzi o pogodę. Był wyjątkowo ciepły. Niestety doszło już do ochłodzenia i nic nie zapowiada tego, aby we Wszystkich Świętych miało być inaczej. Dlatego warto się ciepło ubrać podczas wizyt na grobach bliskich.

Dzień Wszystkich Świętych

W piątek 1 listopada temperatura ma wynosić 8 °C. Pojawi się przejściowe zachmurzenie Wiatr w porywach osiągnie 15 km/h. Dzień Wszystkich Świętych powinien również obyć się bez deszczu.

Zaduszki

W Zaduszki 2 listopada będzie nieco cieplej i temperatura sięgnie 12°C. Również będziemy mieli do czynienia z przejściowym zachmurzeniem oraz nieco silniejszym wiatrem (max 18km/h). Istnieje 30% szans na to, że w tym dniu pojawią się przelotne opady, dlatego warto na wszelki wypadek zabrać ze sobą parasolki.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08