Pogoda na Wszystkich Świętych w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2019-10-29
Pogoda na Wszystkich Świętych w Zielonej Górze

Październik rozpieścił nas jeśli chodzi o pogodę. Był wyjątkowo ciepły. Niestety doszło już do ochłodzenia i nic nie zapowiada tego, aby we Wszystkich Świętych miało być inaczej. Dlatego warto się ciepło ubrać podczas wizyt na grobach bliskich.

Dzień Wszystkich Świętych

W piątek 1 listopada temperatura ma wynosić 8 °C. Pojawi się przejściowe zachmurzenie Wiatr w porywach osiągnie 15 km/h. Dzień Wszystkich Świętych powinien również obyć się bez deszczu.

Zaduszki

W Zaduszki 2 listopada będzie nieco cieplej i temperatura sięgnie 12°C. Również będziemy mieli do czynienia z przejściowym zachmurzeniem oraz nieco silniejszym wiatrem (max 18km/h). Istnieje 30% szans na to, że w tym dniu pojawią się przelotne opady, dlatego warto na wszelki wypadek zabrać ze sobą parasolki.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22