Policja uruchomiła CHILD ALERT. Uprowadzony został 10 latek. Jeśli macie jakieś informacje podzielcie się z nimi z policją.

Tagi: brak tagów
2020-02-17
Policja uruchomiła CHILD ALERT. Uprowadzony został 10 latek. Jeśli macie jakieś informacje podzielcie się z nimi z policją.

Zaginął 10-letni Ibrahim. Miejscem zaginięcia jest Gdynia. Chłopiec został uprowadzony przez obywatela Maroko – jest on osobą niebezpieczną. Porusza się on samochodem typu kombi w srebrnym kolorze o tablicach rejestracyjnych rozpoczynających się od liter WN. Porywającym jest ojciec pozbawiony władzy rodzicielskiej.

Jeśli macie jakiekolwiek informacje na temat chłopca możecie skorzystać z bezpłatnej infolinii alarmowej pod numerem 995 lub z najbliższą jednostką policji.

Czym jest Child Alert?

Child Alert to system natychmiastowego rozpowszechniania wizerunku zaginionego dziecka za pośrednictwem dostępnych mediów. Ma on pomóc w szybkim i skutecznym poszukiwaniu młodych ludzi.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22