Pracownicy sieci Kaufland po raz kolejny otrzymają premie

Tagi: brak tagów
2021-03-19
Pracownicy sieci Kaufland po raz kolejny otrzymają premie

Pracownicy handlu są często nazywani cichymi bohaterami, którzy pomimo trudnych warunków i aktualnej sytuacji epidemicznej nieprzerwanie robią wszystko, aby zapewnić klientom profesjonalną obsługę. Kaufland zdaje sobie z tego sprawę i dziękuje za ich zaangażowanie, po raz kolejny przyznając im zwiększony dodatek motywacyjny oraz zasilając bony świąteczne dodatkową kwotą. 

Z okazji Wielkanocy pracownicy firmy Kaufland co roku otrzymują bony na zakupy w sklepach sieci. Tym razem czeka na nich niespodzianka – personel sprzedaży oraz logistyki będzie mógł liczyć na bony, których wartość wyniesie nawet 500 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż maksymalna wartość dotychczas przyznawanych bonów. 

Oprócz tego w okresie od 29.03 do 30.04.2021 r. pracownicy mogą otrzymać zwiększony dodatek motywacyjny, którego łączna wartość wyniesie nawet 700 zł. 

Zwiększenie wartości bonów świątecznych oraz dodatku motywacyjnego są wyrazem uznania dla pracowników naszej sieci. To dzięki ich odpowiedzialnej postawie i zaangażowaniu wszystkie markety Kaufland w Polsce działają płynnie, zapewniając klientom nieprzerwany dostęp do produktów spożywczych – mimo panującej pandemii. Wierzymy, że dodatkowe środki finansowe, które trafią do rąk naszych pracowników, ułatwią im przygotowania do nadchodzących świąt Wielkanocy – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Premie nie tylko na Wielkanoc 

Święta wielkanocne to nie jedyna okazja, kiedy do pracowników sieci trafia dodatkowe wsparcie finansowe lub rzeczowe. Podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały bony podarunkowe o wartości do 700 zł, a także paczki z ich ulubionymi produktami spożywczymi. Na początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce sieć wypłaciła również pracownikom dodatkową premię motywacyjną, aby docenić osoby, które pomimo trudnych warunków sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Kaufland od lat znajduje się także w czołówce sieci handlowych pod względem wysokości wynagrodzenia. Z dniem 1 marca br. weszły w życie kolejne podwyżki, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

Szereg benefitów pozapłacowych

Pracownicy sieci Kaufland mogą liczyć na wiele atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Firma oferuje między innymi bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia , a dla pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę dla niemowląt oraz profesjonalnie przygotowaną broszurę dotyczącą uprawnień związanych z rodzicielstwem. Pracownicy otrzymali też dostęp do kafeterii MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń. Lista dostępnych usług obejmuje m.in. e-kartę MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w wybranych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08