Prezydent Janusz Kubicki odwołał imprezy masowe

Tagi: brak tagów
2020-03-04
Prezydent Janusz Kubicki odwołał imprezy masowe

Prezydent Janusz Kubicki poinformował na Facebooku, że po konsultacji z Wojewodą Lubuskim podjął decyzję o odwołaniu imprez masowych. Odwołane zostały wszystkie imprezy na CRS zaplanowane na najbliższe dwa tygodnie.

Decyzja ta związana jest z pojawieniem się pacjenta z koronawirusem w zielonogórskim szpitalu. Jednocześnie Prezydent uważa, że na tą chwilę nie ma powodów do innych środków zapobiegawczych. Miasto jest cały czas w kontakcie ze służbami Wojewody oraz Sanpediu.

Jeśli pojawi się sytuacja wymagająca reakcji mieszkańcy będą na bieząco informowani.

Jednocześnie Janusz Kubicki zaznaczył, że nie ma sensu robić dużych zapasów żywności bo za chwilę trzeba będzie je wyrzucić na śmietnik.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22