Przedszkola i żłobki w Zielonej Górze zostaną otwarte

Tagi: brak tagów
2020-04-30
Przedszkola i żłobki w Zielonej Górze zostaną otwarte

Prezydent Janusz Kubicki poinformował, że w porozumieniu z panią Wiolettą Harężlak i jej zespołem podjął decyzję, że wszystkie żłobki i przedszkolna publiczne zostaną otwarte.

Jednocześnie poinformował, że „wracamy do sytuacji sprzed pandemii”. Jednocześnie wyraził swoje zdenerwowanie wobec zaleceń wydanych przez rząd, których nie da się w 100% przestrzegać. Zwłaszcza w przypadku małych dzieci.

Prezydent prosi rodziców o wyrozumiałość, na początku mogą pojawić się niedociągnięcia. Jednocześnie informuje, że jeśli ktoś ma możliwość to prosi by nie wysyłać dzieci do placówek.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22