Przejście przy ul. Sulechowskiej zostanie zlikwidowane

Tagi: brak tagów
2020-01-20
Przejście przy ul. Sulechowskiej zostanie zlikwidowane

Przejście przy ulicy Sulechowskiej nie długo zostanie zlikwidowane. Znajduje się ono przy markecie Dino i jest jednym najniebezpieczniejszych przejść w mieście.

Sprawę tę wielokrotnie poruszał Rady Jacek Budziński. Piesi przechodzą w tym miejscu przed dwupasmową jazdnie w obydwu kierunkach. Dochodzi tutaj do potrąceń i wielu niebezpiecznych sytuacji.

Na apele odpowiedział Prezydent Miasta Janusz Kubicki. Trwa opracowywanie projektu, który ma przejście zlikwidować. Zostanie ono przesunięte w rejon skrzyżowania z ul. Strumykową i zabezpieczone sygnalizacją świetlną. Realizację projektu ma nastąpić w pierwszej połowie tego roku.

Źródło zdjęcia: Google Maps

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08