Przekaż 1% podatku Fundacji Centrum Rodziny i pomóż w budowie nowej siedziby wraz z hospicjum perinatalnym

Tagi: brak tagów
2022-02-16 / Aktualizacja artykułu: 2022-02-18
Przekaż 1% podatku Fundacji Centrum Rodziny i pomóż w budowie nowej siedziby wraz z hospicjum perinatalnym

Fundacja Centrum Rodziny mieści się obecnie na ulicy Kazimierza Wielkiego 6A. Jest to miejsce, w którym wielu młodych rodziców znalazło pomoc w przygotowaniu do sprostania nowej roli, jaką jest rodzicielstwo. 

Osoby tam pracujące z pełnym profesjonalizmem i ciepłym sercem pomagają przyszłym mamą i całym rodzinom w przyjęciu na świat nowego życia. Zdobywają tam wiedzę potrzebną do tego, by jak najlepiej zadbać o dziecko. Mogą skorzystać z darmowego KTG, aby posłuchać bicia serca maluszka. W każdej chwili mogą podzielić się swoimi obawami i zasięgnąć opinii ekspertów. Po narodzinach są otoczenia pomocą specjalistów, dzięki którym pierwsze miesiące opieki nad dzieckiem stają się dużo łatwiejsze.

Narodziny dziecka to jednak nie tylko łzy radości, ale również czasami gorzkie łzy rozpaczy. Diagnoza, która wskazuje, iż dziecko nie dożyje porodu to ogromny cios dla matki. Tutaj również każda mam znajdzie wsparcie w Fundacji Centrum Rodziny, wraz z opieką, której żadna mama nie otrzyma w szpitalu. Temu służy hospicjum perinatalne. 

Jednak, by móc to wszystko robić potrzeba środków i miejsca. Fundacja Centrum Rodziny organizowała pikniki charytatywne dla swoich podopiecznych. Pandemia jednak pokrzyżowała plany. Nie sprawiła jednak, że wszystkie te działania nie są potrzebne. Są i to jeszcze bardziej, a na to wszystko potrzeba środków. 

Fundacja Centrum Rodziny od miasta otrzymała działkę, na której może wybudować swoją nową siedzibę i hospicjum. Wiele firm zdeklarowało się pomóc, ale nadal na ten cel potrzeba 2 000 000 złotych. Stąd właśnie prośba, aby wesprzeć fundację 1% podatku. 

Aby odpisać 1% podatku, wystarczy podać numer KRS: 0000407039

Darowizny można przekazywać również przelewem. 

Przekaż darowiznę na konto Fundacji Centrum Rodziny: 02 1140 2017 0000 4202 1298 4452. Jako tytuł prosimy podać „darowizna na cele statutowe„.

Wiemy, że wiele mam z Zielonej Góry doskonale zna fundację i miało z nią styczność. Dlatego wie, jak dużo dobra wynika z jej działalności. Wszystkie przyszłe mamy zapraszamy natomiast na stronę fundacji fundacjacentrumrodziny.pl. Tam możecie dowiedzieć się o niej więcej i skorzystać z pomocy. 

Na co zostanie przeznaczony 1% podatku?

  • budowa Domu Narodzin
  • Funkcjonowanie Poradni Laktacyjnej
  • Spotkania ze specjalistami
  • Grupy wsparcia dla rodziców
  • Klub bardzo małego dziecka
  • Hospicjum Perinatalne

Przeczytaj również

Celem zbiórki jest odnowienie obecnego grobu Dzieci Nienarodzonych, który znajduje się na Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze, stara część, pole 18 oraz postawienie nowego, naprzeciwko…

Pomagamy 2024-02-14

Zielonogórzanie gotowi na muzyczne, sportowe i kulinarne atrakcje WOŚP Zielona Góra, [data] – Nadchodząca niedziela, 28 stycznia, obiecuje być wyjątkowym dniem dla mieszkańców Zielonej Góry….

Pomagamy 2024-01-24

W czasie ciąży nic nie zapowiadało, że początek dzieciństwa naszego synka będzie aż tak trudny. W najcięższych chwilach nie myśleliśmy o tym, że życiu naszego…

Pomagamy 2023-02-21