Robili świąteczne zakupy. Zostawili dziecko na parkingu bo zapomnieli je zabrać do domu.

Tagi: brak tagów
2019-12-21
Robili świąteczne zakupy. Zostawili dziecko na parkingu bo zapomnieli je zabrać do domu.

Szał świątecznych zakupów pochłania niektórych bez reszty. Tak było w przypadku rodziców 6-letniej dziewczynki. Zostawili ją wczoraj (20.12) na parkingu na ul. Ruczajowej, a sami poszli do domu.

Dziewczynka miała na imię Kasia. Jedynie tyle powiedziała policjantom na komendzie. Na szczęście Policji udało znaleźć się rodziców, którzy następnie odebrali ją z komendy.

Nie dajmy się porwać świątecznemu szałowi

Wiele osób w okresie świąt jest zabieganych i zdenerwowanych. Przez to zapominamy czym w ogóle te święta są. Tracimy ich sens rozmyślając nad tym co jeszcze musimy kupić, do kogo zadzwonić, co ugotować.

Zachęcamy Was do tego by zwolnić. Zrobić mniej niż zwykle, ale za to poświęcić więcej czasu rodzinie i bliskim przyjaciołom.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22