Rondo na Wrocławskiej z opóźnieniem

Tagi: brak tagów
2019-11-20
Rondo na Wrocławskiej z opóźnieniem

Wcześniejszy termin, który zakładał oddanie ronda do użytku na koniec listopada zostanie odwleczony. Rondo budowane jest obok nowo powstającego centrum handlowego Estrada.

Przyczyną opóźnienia są przeszkody w postaci natrafienia na niezinwentaryzowaną podziemną infrastrukturę. Wpływa to na zakres prac, które trzeba wykonać, a zatem i również czas realizacji przedsięwzięcia.

Mimo wcześniejszych zapewnień nie uda dotrzymać się tego terminu. Poślizg czasowy ma jednak nie być duży, a inwestycja ma być gotowa do oddania na początku grudnia.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22