Rozpoczyna się akcja „ZNICZ” w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2019-10-29
Rozpoczyna się akcja „ZNICZ” w Zielonej Górze

Jak co roku w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, zielonogórscy policjanci będą prowadzić akcję „Znicz”. Rozpoczyna się ona 30 października i potrwa do 4 listopada.

Na czym polega akcja „Znicz”

Policjanci będą dbać o bezpieczeństwo w rejonach nekropolii i na drogach dojazdowych. Dlatego KMP prosi wszystkich o cierpliwość i rozwagę, oraz o zdjęcie nogi z gazu. Oprócz policjantów ruchu drogowego, służb patrolowych i kryminalnych na cmentarzu pojawią się również policjanci po cywilnemu, którzy będą dbać o porządek i spokój na terenie nekropolii.

W tym czasie zawsze warto uważać na kieszonkowców, dla których jesteśmy łatwym łupem w tłumie innych ludzi. KMP ostrzega przed złodziejami i radzi by nie zabierać ze sobą większych kwot pieniędzy, wartościowych dokumentów czy biżuterii.

Policjanci ruchu drogowego będą kierować ruchem w rejonach cmentarzy i to do ich zaleceń w pierwszej kolejności trzeba się stosować. Zwróćmy również uwagę na reorganizację ruchu, która w okresie Wszystkich Świętych nastąpi w okolicach cmentarza.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22