Ruszyły zapisy na wolontariuszy WOŚP w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2019-10-29
Ruszyły zapisy na wolontariuszy WOŚP w Zielonej Górze

Szef Sztabu WOŚP Zielona Góra Filip Gryko poinformował, że w tym roku, jak i w latach ubiegłych WOŚP planuje zaangażować ponad 300 wolontariuszy. Dlatego prosi aby osoby chętne zarejestrowały się. Sztab zorganizuje spotkania z wolontariuszami i zarejestruje te osoby, którym to sprawia trudności. Rejestracji można bowiem dokonać online. 28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku i wtedy właśnie wolontariusze będą zbierać pieniądze w Zielonej Górze.

Aby zarejestrować się na wolontariusza przez Internet należy odwiedzić stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić odpowiedni formularz. W przypadku osób nieletnich musi zrobić to opiekun.

Po wysłaniu zgłoszenia trzeba będzie też udać się do Sztabu aby potwierdzić dane podane w formularzu. Spotkanie odbędzie się w połowie listopada, a informacje o nim zostaną udostępnione na Facebooku.

Pamiętajcie również o tym, że ilość miejsc jest ograniczona.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22