Sąd uchylił wyrok mordercy jeży

Tagi: brak tagów
2019-10-25
Sąd uchylił wyrok mordercy jeży

Przemysław P., który w lipcu 2018 roku znęcał się nad jeżami podpalając je i bijąc butelkami jeszcze poczeka na wyrok.

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze uchylił zaskarżony wyrok i przekazał sprawę Sądowi Rejonowemu w Zielonej Górze do ponownego rozpoznania. Powodem uchylenia było naruszenie prawa do obrony oskarżonego.

Nieprawomocny wyrok skazywał Przemysława P. na półtora roku bezwzględnego więzienia. Prokurator i oskarżyciele posiłkowi odwołali się od wyroku wnosząc o wyższy wymiar kary.

Reprezentant Biura Ochrony Zwierząt informuje, że będą dążyć do tego, aby w tej sprawie zapadł precedensowy wyrok w zakresie wymiaru kary. Ma on przebić się do świadomości społecznej i uczulić innych na to jak ważne są prawa zwierząt.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22