Skorzystaj z bezpłatnej kontroli oświetlenia pojazdu

Tagi: brak tagów
2019-10-26
Skorzystaj z bezpłatnej kontroli oświetlenia pojazdu

W okręgowej stacji kontroli pojazdów „Masa” na ulicy Sulechowskiej 32 w dniach 26 października, 16 listopada i 23 listopada będzie można bezpłatnie sprawdzić oświetlenie pojazdu.

Jest to związane z kampanią „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, w której już kolejny raz uczestniczą też zielonogórscy policjanci. Kampania ma uzmysłowić nam jak ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego jest odpowiednie oświetlenie samochodu.

Akcja ma charakter ogólnopolski i również w innych miastach będzie można sprawdzić za darmo swoje oświetlenie. Trzeba jedynie zwrócić uwagę na to czy stacja ma patronat Instytutu Transportu Samochodowego i Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Jeśli korzystacie z aplikacji Yanosik wskaże ona najbliższą stację uczestniczącą w tej kampanii.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22