Spacery dla seniorów w Zielonej Górze.

Tagi: brak tagów
2019-12-05
Spacery dla seniorów w Zielonej Górze.

Ruch jest bardzo ważny i to nie tylko dla seniorów. W dzisiejszych czasach właśnie najczęściej brakuje go młodszym pokoleniom. Pęd życia sprawia, że nie mamy po prostu na to czasu, ale to również przekłada się na to, że coraz mniej czasu spędzamy z naszymi rodzicami czy dziadkami. Powoduje to uczucie samotności i te właśnie spacery są idealnym sposobem na spędzenie czasu z innymi, a przy okazji zdobycia dawki aktywności fizycznej, która dłużej pozwoli cieszyć się zdrowiem.

Akcja spacerów zostanie rozpoczęta przez Muzeum Lokalne Kolei Szprotawskiej. Podczas spaceru poznamy gospodarcze i pracownicze dzieje Zielonej Góry.

Pierwszy spacer odbędzie się już w nadchodzącą sobotę. Potrwa on dwie godziny i rozpocznie się o godzinie 13:00 przy wagonie na ulicy Morwowej.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22