Starbucks w Zielonej Górze już niedługo!

Tagi: brak tagów
2019-11-20
Starbucks w Zielonej Górze już niedługo!

Mamy dobrą wiadomość dla każdego miłośnika kawy ze Starbucks. Jak poinformował Focus na Facebooku, już niebawem legendarna sieć kawiarni Starbucks zawita do Focus Mall.

Jeśli chcielibyście dołączyć do zespołu Starbucks w Zielonej Górze to obecnie prowadzona jest rekrutacja. Szczegóły znajdziecie na tej stronie.

Czym jest Starbucks

Jest to największa na wiecie sieć kawiarni założona w 1971 roku w Seattle. Znajdziemy ją również w Polsce, ale do tej pory mieszkańcy Zielonej Góry mieli okazję z niej skorzystać tylko w przypadku pobytu w większych miastach.

Sieć słynie z wielu gatunków kaw, ale oprócz nich napijemy się również herbaty, gorącej czekolady, mrożonych napojów, a także zjemy różne desery. Sezonowo oferowane są również produkty specjalne. Oprócz tradycyjnych kaw bardzo popularnymi produktami jest Fappuccino ze Starbucks oraz Tazo Tea.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22