Sylwester 2021 w Zielonej Górze, jak będzie wyglądał?

Tagi: brak tagów
2020-12-29
Sylwester 2021 w Zielonej Górze, jak będzie wyglądał?

Jak będzie wyglądał Sylwester w Zielonej Górze? Pandemia koronawirusa wymusiła w tym roku wiele zmian w naszych życiach. Nie inaczej będzie również w przypadku obchodzenia Nowego Roku, który tym razem będzie wyglądał inaczej.

Będą fajerwerki

W tym roku będziemy mogli obejrzeć pokaz fajerwerk. Nie spotkamy się jednak w mieście, a eksplozje sztucznych ogni będziemy podziwiać ze swoich okien i balkonów. Do mieszkańców wystosowano również prośbę, aby nie strzelać fajerwerkami we własnym zakresie.

Sylwester ON-LINE

ZOK przygotował dla mieszkańców imprezę sylwestrową ON-LINE. Domówka – Sylwestrówka bo tak nazywa się impreza, będzie dostępna przez radio, ale też Internet.

Imprezę poprowadzi Romek Awiński, a wraz z nim znani zielonogórscy DJ-owie. Impreza zacznie się o 19:00 w Radiu Index oraz na Facebooku Miasta i Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Konkurs fotograficzny

Wszyscy będziemy mogli wziąć również udział w konkursie fotograficznym DOMÓWKA SYLWESTRÓWKA. Nagrodą będzie 2021 zł. Konkurs odbędzie się podczas trwania sylwestra on-line.

Aby wziąć w nim udział należy przedstawić w oryginalny i zabawny sposób swoją zabawę w domu w noc sylwestrową. Fotografie można wysyłać na profilach społecznościowych w wiadomościach prywatnych do organizatorów. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie ZOK.

Przeczytaj również

Urząd Miasta Zielona Góra informuje, że od poniedziałku, 8 lipca, ruszają prace związane z rozbudową skrzyżowania ulic Batorego i Źródlanej. Nowe pasy ruchu i sygnalizacja…

Aktualności 2024-07-04

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze i władze miasta osiągnęły porozumienie, dzięki któremu autobusy MZK będą kursować na terenie szpitala. Nowe zatoki przystankowe umożliwią pasażerom wygodny…

Aktualności 2024-07-03

W dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze będzie czynne od wtorku do niedzieli w godzinach od…

Aktualności 2024-07-01