Sylwester 2021 w Zielonej Górze, jak będzie wyglądał?

Tagi: brak tagów
2020-12-29
Sylwester 2021 w Zielonej Górze, jak będzie wyglądał?

Jak będzie wyglądał Sylwester w Zielonej Górze? Pandemia koronawirusa wymusiła w tym roku wiele zmian w naszych życiach. Nie inaczej będzie również w przypadku obchodzenia Nowego Roku, który tym razem będzie wyglądał inaczej.

Będą fajerwerki

W tym roku będziemy mogli obejrzeć pokaz fajerwerk. Nie spotkamy się jednak w mieście, a eksplozje sztucznych ogni będziemy podziwiać ze swoich okien i balkonów. Do mieszkańców wystosowano również prośbę, aby nie strzelać fajerwerkami we własnym zakresie.

Sylwester ON-LINE

ZOK przygotował dla mieszkańców imprezę sylwestrową ON-LINE. Domówka – Sylwestrówka bo tak nazywa się impreza, będzie dostępna przez radio, ale też Internet.

Imprezę poprowadzi Romek Awiński, a wraz z nim znani zielonogórscy DJ-owie. Impreza zacznie się o 19:00 w Radiu Index oraz na Facebooku Miasta i Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Konkurs fotograficzny

Wszyscy będziemy mogli wziąć również udział w konkursie fotograficznym DOMÓWKA SYLWESTRÓWKA. Nagrodą będzie 2021 zł. Konkurs odbędzie się podczas trwania sylwestra on-line.

Aby wziąć w nim udział należy przedstawić w oryginalny i zabawny sposób swoją zabawę w domu w noc sylwestrową. Fotografie można wysyłać na profilach społecznościowych w wiadomościach prywatnych do organizatorów. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie ZOK.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22