Szpital informuje o stanie pacjenta z koronawirusem i o pozostałych z podejrzeniem zakażenia

Tagi: brak tagów
2020-03-05
Szpital informuje o stanie pacjenta z koronawirusem i o pozostałych z podejrzeniem zakażenia

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze informuje, że stan pacjenta, u którego stwierdzono koronawirusa jest dobry. Nic w tej chwili specjalnego się nie dzieje. Czeka w tym momencie na to, aż będzie mógł wyjść do domu. Musi jeszcze poczekać 7-10 dni do następnego badania.

Co z pozostałymi podejrzanymi o zakażenie?

W szpitalu pojawiło się 10 osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Dzisiaj wykonane zostały im badania. Stwierdzono u nich grypę i pacjenci zostali wypisani.

Dzisiaj do szpitala trafiły też kolejne trzy osoby. To Polacy, którzy mieszkają lub pracują w sąsiednich krajach. Nie spełniają wszystkich kryteriów zakażenia koronawirusem, ale z powodu infekcji i zaniepokojenia zostali przyjęci na oddział. Pobrano od nich próbki do badań, a wyniki będą znane w czwartek późnym wieczorem lub w piątek rano.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22