Szpital rozbuduje laboratorium. Będzie można badać próbki szybciej!

Tagi: brak tagów
2020-03-14
Szpital rozbuduje laboratorium. Będzie można badać próbki szybciej!

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze poinformował, że już niedługo nie będzie musiał wysyłać próbek do Gorzowa Wlkp. Wydłuża to znacznie diagnostykę, ale sytuacja ma się zmienić. Laboratorium badające próbki pobrane od pacjentów z podejrzeniem koronawirusa powstanie w naszym szpitalu.

Wczoraj Zarząd Województwa podjął decyzję o przekazaniu 550 tys. złotych na potrzeby laboratorium. Zaczęły się już prace związane z zakupem sprzętu, przygotowaniem pomieszczeń i wsparciem kadrowym. Dzięki temu szpital będzie mógł robić badania na miejscu.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22