Szpital szuka wolontariuszy do szpitala tymczasowego

Tagi: brak tagów
2020-10-30
Szpital szuka wolontariuszy do szpitala tymczasowego

Szpital tymczasowy, który powstaje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka będzie przyjmował pacjentów z COVID-19. Podobny powstał na Stadionie Narodowym. Tam do pomocy zgłosiło się 3000 osób. Również Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze szuka wolontariuszy, którzy chcą pomóc w walce z pandemią.

Szpital tymczasowy w Zielonej Górze ruszyć ma za miesiąc. Potrzebny jest personel medyczny, a szczególnie lekarze każdej specjalności, pielęgniarki, ratownikowi medyczni, opiekunowie medyczni. Potrzeba również sanitariuszy-nosozwycw oraz techników. Do wolontariatu może też zgłosić się każda osoba, która chce pomóc.

Jak się zgłosić?

Możemy zrobić to osobiście w Szpitalu Uniwersyteckim na ulicy Zyty 26 w kancelarii (pokój 108). Swoje zgłoszenie możemy również wysłać mailowo na adres np@szpital.zgora.pl.

Wszelkie informacje na temat wolontariatu uzyskać można pod numerem telefonu 68 329 62 22.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22