Szpital w Gorzowie stworzy oddział zakaźny

Tagi: brak tagów
2020-03-13
Szpital w Gorzowie stworzy oddział zakaźny

Jak podaje Radio Zachód, Gorzowski szpital wprowadzi zmiany. Powstanie w nim oddział zakaźny. Do tej pory jedyny oddział zakaźny w naszym województwie istniał w szpitalu w Zielonej Górze.

Zmiana zostanie wprowadzona na mocy Ministra Zdrowia, który zapowiedział, że w związku z zagrożeniem koronawirusem powstanie sieć szpitali zakaźnych, która będzie mogła przyjąć większą liczbę pacjentów. W Polsce ma być przygotowanych 19 takich szpitali, tak by w każdym województwie istniał co najmniej jeden.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22