Szpital w Zielonej Górze wystosował apel – a wręcz błaganie. Przeczytaj.

Tagi: brak tagów
2020-10-26
Szpital w Zielonej Górze wystosował apel – a wręcz błaganie. Przeczytaj.

Dziś, w imieniu kadry medycznej naszego SOR oraz oddziału chorób zakaźnych PROSIMY I APELUJEMY ‼️️ BŁAGAMY ‼️?

Jeśli z powodu zakażenia koronawirusem ktoś przebywa w domowej izolacji lub na kwarantannie i jego stan się pogorszy, nie powinien sam, własnym transportem (a już absolutnie nie publicznym!) przyjeżdżać do szpitala i szukać samemu pomocy ‼️ Postępując w taki sposób naraża nie tylko naszych pracowników, ale także wszystkich, z którymi się po drodze spotyka. Przy okazji „rozpyla” wirusa na wszystko, czego dotknie lub w pobliżu czego się znajdzie… ?

Pamiętacie! W takiej sytuacji należy zadzwonić na numer 1️⃣1️⃣2️⃣ lub 9️⃣9️⃣9️⃣ i uprzedzić, że ma się koronawirusa. Jeśli dyspozytor tak uzna, wyśle po chorego covidową karetkę ???. Dzięki temu chory w bezpieczny sposób dla wszystkich zostanie przetransportowany do wyznaczonego szpitala. Innym rozwiązaniem jest kontakt z lekarzem rodzinnym, który również, po zebraniu wywiadu może do nas wysłać taki specjalny ambulans. Prosimy, bądźcie rozsądni i stosujcie się do tej zasady! Trzymajcie się!

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Dziś, w imieniu kadry medycznej naszego SOR oraz oddziału chorób zakaźnych PROSIMY I APELUJEMY ‼️️ BŁAGAMY ‼️? Jeśli z…

Opublikowany przez Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze Poniedziałek, 26 października 2020

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22