Te Biedronki w Zielonej Górze czynne są cała dobę

Tagi: brak tagów
2020-10-19
Te Biedronki w Zielonej Górze czynne są cała dobę

Biedronka wydłużyła funkcjonowanie wielu sklepów. Niektóre z nich są czynne również cała dobę. Wszystko to jest wynikiem drugiej fali epidemii koronawirusa. Działanie to ma za zadanie ułatwić konsumentom zakupy w sklepie i zmniejszyć ilośc osób, które w jednym czasie będą przebywać w sklepie.

Które Biedronki w Zielonej Górze czynne są cała dobę

W Zielonej Górze dwa sklepy Biedronka czynne są cała dobę. Jeden z nich na ulicy Kożuchowskiej 8, a drugi na ul. Osiedle Kaszubskie 1. Pełną listę sklepów czynnych całodobowo znajdziecie tutaj.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22