Tesco na Energetyków wygląda jak plan filmu z zombie [zdjęcia]

Tagi: brak tagów
2021-01-26 / Aktualizacja artykułu: 2021-01-28
Tesco na Energetyków wygląda jak plan filmu z zombie [zdjęcia]

Sklep Tesco na ulicy Energetyków przestał funkcjonować 31 grudnia. Jest tam co prawda czynny dalej pasaż, ale pandemia spowodowała, że miejsce to i tak świeci pustkami. Połowa lokali jest zamkniętych. Dodatkowo zamknięcie sklepu sprawiło, że wygląda on niczym scena z filmu o apokalipsie zombie.

W miejscu Tesco na Energetyków powstanie sklep Kaufland. W miejsce „małego Tesco” ma natomiast powstać Netto.

Kiedy zostanie otwarty sklep Kaufland w miejsce Tesco?

Zapytaliśmy o to Biuro Prasowe Kaufland Polska. Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej udzieliła nam pytania informując, iż: „Silna ekspansja jest jednym kluczowych elementów naszej strategii, w związku z czym nieustannie badamy rynek i możliwości rozwoju. Poszukujemy nowych miejsc pod inwestycje w różnych częściach Polski – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Otwarcie sklepu Kaufland w Zielonej Górze przy ul. Energetyków zaplanowane jest na koniec lutego.„.

Zdjęcie okładkowe: fotomontaż

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22