Tesco na Energetyków wygląda jak plan filmu z zombie [zdjęcia]

Tagi: brak tagów
2021-01-26 / Aktualizacja artykułu: 2021-01-28
Tesco na Energetyków wygląda jak plan filmu z zombie [zdjęcia]

Sklep Tesco na ulicy Energetyków przestał funkcjonować 31 grudnia. Jest tam co prawda czynny dalej pasaż, ale pandemia spowodowała, że miejsce to i tak świeci pustkami. Połowa lokali jest zamkniętych. Dodatkowo zamknięcie sklepu sprawiło, że wygląda on niczym scena z filmu o apokalipsie zombie.

W miejscu Tesco na Energetyków powstanie sklep Kaufland. W miejsce „małego Tesco” ma natomiast powstać Netto.

Kiedy zostanie otwarty sklep Kaufland w miejsce Tesco?

Zapytaliśmy o to Biuro Prasowe Kaufland Polska. Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej udzieliła nam pytania informując, iż: „Silna ekspansja jest jednym kluczowych elementów naszej strategii, w związku z czym nieustannie badamy rynek i możliwości rozwoju. Poszukujemy nowych miejsc pod inwestycje w różnych częściach Polski – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Otwarcie sklepu Kaufland w Zielonej Górze przy ul. Energetyków zaplanowane jest na koniec lutego.„.

Zdjęcie okładkowe: fotomontaż

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08