TK MAXX w Focus Mall w Zielonej Górze już otwarty!

Tagi: brak tagów
2021-10-04
TK MAXX w Focus Mall w Zielonej Górze już otwarty!

Od 30 września zielonogórscy klienci TK Maxx mogą korzystać z oferty marki w nowej lokalizacji. Sklep, który do tej pory funkcjonował w Pasażu Tesco przy ul. Energetyków 2 został przeniesiony do CH Focus Mall w centrum miasta. Na ponad 2000 m2 nowego TK Maxx klienci odkryją wyjątkowe produkty znanych marek do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. 

Zielonogórski TK Maxx o powierzchni ponad 2000 mmieści się teraz w centrum miasta przy ul. Wrocławskiej 17. Sklep funkcjonujący do niedawna w Pasażu Tesco przy ul. Energetyków 2, został przeniesiony do CH Focus Mall. Okoliczni klienci skorzystają z bogatej oferty znanych marek taniej, która obejmuje aż sześć różnorodnych działów: akcesoria, moda damska i męska, obuwie, galanteria i artykuły kosmetyczne, a także produkty dla dzieci, domu oraz zwierząt. Dzięki bogatemu asortymentowi, każdy klient może znaleźć coś dla siebie, a w dodatku podczas każdej wizyty odkryć coś nowego, ponieważ nowe markowe skarby trafiają do sklepu nawet kilka razy w tygodniu.

Cieszę się, że TK Maxx w Zielonej Górze znajduje się teraz w centrum miasta, dzięki temu z przyjemnością będę odwiedzać go znacznie częściej. Jestem bardzo zadowolona z moich dzisiejszych zakupów – kupiłam piękny płaszcz, który idealnie sprawdzi się jesienią i kilka akcesoriów dla domu. Fakt, że tak wiele unikatowych i różnorodnych skarbów mogę znaleźć pod jednym dachem TK Maxx sprawia, że z chęcią wracam tu w celu poszukiwania kolejnych markowych perełek. – skomentowała jedna z klientek TK Maxx w Zielonej Górze. 

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22