Trening charytatywny w parku Piastowskim dla Zwierzaków Biura Ochrony Zwierząt

Tagi: brak tagów
2021-06-11
Trening charytatywny w parku Piastowskim dla Zwierzaków Biura Ochrony Zwierząt

Stowarzyszenie Biuro Ochrony Zwierząt mieści się w Zielonej Górze. Pomaga głównie w województwie lubuskim, jednak gdy zachodzi taka możliwość – działają również na terenie kraju. Skupia się na ratowaniu zwierząt domowych i gospodarskich.

Zwierzęta zabierane z interwencji są badane, leczone, następnie szukamy im domów. Jeżeli nie ma chętnych do adopcji zwierzaków, umieszczane są one w domach tymczasowych lub hotelach – do czasu znalezienia domu stałego.

Ta działalność to wolontariat; wszyscy pracują, mają rodziny, a mimo wszystko znajdują czas na interwencje. Stowarzyszenie działa dzięki wpłatom pieniężnym od dobrych ludzi – prowadzą zbiórki dla potrzebujących zwierząt, mają skarbonki w sklepach i lokalach usługowych lub przyjmują wpłaty bezpośrednio na konto. Co jakiś czas na oficjalnym koncie BOZ na facebooku pojawiają się posty z rozliczeniami wszystkich zebranych pieniędzy.

BOZ to malutkie stowarzyszeni, ale działają skutecznie!  Skuteczność to także cecha treningów Michała Wyszyńskiego – Instruktora Treningu Funkcjonalnego, który podczas swoich zajęć uderza celnie tam, gdzie leży istota problemu i naprawia ją. 

Dlatego Michał oraz BOZ połączyli siły, organizując CHARYTATYWNY TRENING dla kilkunastu futrzastych podopiecznych BOZ! Trening ten będzie przeprowadzony w systemie treningowym TACFIT i zostanie poprowadzony w taki sposób, aby dosłownie każdy mógł wziąć w nim udział. Poprzez zawarcie w treningu precyzyjnego systemu progresji (utrudnień) i regresji (ułatwień) na pewno każdy da radę!W trakcie treningu zastosowane będą WYŁĄCZNIE ćwiczenia z użyciem masy ciała; bez kettli, maczug czy innych przyrządów.Udział w treningu kosztować będzie 20 zł, a cała kwota przeznaczona będzie na funkcjonowanie BOZ i pomoc ich podopiecznym.

Dodatkowo dla osoby, która zdecyduje się wpłacić najwyższą kwotę, przewidziany jest osobny trening personalny!Jeszcze bardziej dodatkowo: dla każdego uczestnika treningu przewidujemy kupony zniżkowe na dowolną usługę w salonie groomerskim Carol-Anne Wyszyńska Salon Pielęgnacji Psów i Kotów! 

Link do wydarzenia na FB: fb.me/e/1pg9q29L4
Data treningu to 19 czerwca, godzina 17:00 

Zapraszamy też Ciebie! Jesteś im potrzebny!

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22