UBER w Zielonej Górze – są promocje!

Tagi: brak tagów
2022-10-25
UBER w Zielonej Górze – są promocje!

UBER wjeżdża do kolejnych polskich miast, a w tym również do Zielonej Góry. Można już instalować aplikację i zamawiać przejazdy, a dla pierwszych chętnych gotowe są promocje.

Promocja dla zielonogórzan w UBER

Aby skorzystać z promocji wystarczy użyć w aplikacji kodu WITAJZIELONAGORA. Dla nowych użytkowników przygotowano 5 darmowych przejazdów do sumy 20 zł za każdy. Obowiązuje ona od dzisiaj do 30 października.

Nieco dłużej bo do 6 listopada aktywna będzie promocja na 50% na 3 przejazdy (maksymalnie 10 zł obniżki). Warto więc z niej skorzystać po zakończeniu obecnej promocji powitalnej. Wystarczy wówczas użyć kolejnego kodu KOCHAMZIELONAGORE3X50.

Jak wykorzystać kod w aplikacji UBER?

Wystarczy, że pobierzecie aplikację, a następnie założycie konto. Następnie przechodzimy do zakładki „Konto”. Tam wchodzimy w „Portfel”. Na dole znajdziemy sekcję „Promocje” i klikamy „Dodaj kod promocyjny”.

fot. uber.com

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22