UWAGA OSZUŚCI! Podszywają się pod pracowników UM Zielona Góra

Tagi: brak tagów
2024-01-16
UWAGA OSZUŚCI! Podszywają się pod pracowników UM Zielona Góra

Urząd Miasta Zielona Góra ostrzega mieszkańców osiedla Na Olimpie przed oszustami podszywającymi się pod pracowników urzędu. W ostatnim czasie w blokach przy ul. Batorego rozsyłane są fałszywe informacje dotyczące rzekomej przebudowy lotniska w Przylepie na Międzynarodowy Port Lotniczy, wraz z planami rozbudowy ul. Batorego.

Urząd Miasta Zielona Góra podkreśla, że są to fake-newsy i nie ma żadnych planów dotyczących takiej inwestycji. W związku z tymi nieprawdziwymi doniesieniami Urząd zawiadomił prokuraturę, szczególnie z uwagi na fakt, że w fałszywej korespondencji podrobiono podpis urzędnika.

Władze miasta pragną przeprosić wszystkich mieszkańców, którzy mogli poczuć się zaniepokojeni lub wprowadzeni w błąd. Urząd Miasta deklaruje pełne zaangażowanie w wyjaśnienie tej sytuacji i obiecuje informować mieszkańców o wszelkich nowych rozwinięciach w tej sprawie.

Mieszkańcy mogą śledzić bieżące informacje na oficjalnych kanałach komunikacji Urzędu Miasta Zielona Góra.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08