UWAGA, oszust! Wykorzystują bon turystyczny!

Tagi: brak tagów
2020-07-17
UWAGA, oszust! Wykorzystują bon turystyczny!

Ministerstwo Rozwoju ostrzega przed oszustwem, które wykorzystuje do tego Bon Turystyczny. Choć projekt jeszcze nie został w pełni wdrożony, to oszuści wyczuli okazję do oszustwa.

Jak działa oszustwo?

Osoby podające się za pracowników Ministerstwa Rozwoju dzwonią do ludzi oferując specjalne vouchery urlopowe dla osób w wieku od 40 do 80 lat.

Warunkiem otrzymania bonu jest dopłata za 4 dni, 3 dni są opłacane w ramach bonu. Ma to oczywiście na celu wyłudzenie pieniędzy, które osoby chcące skorzystać z oferty muszą przelać na podane konto bankowe.

Ministerstwo Rozwoju informuje, że pracownicy ministerstwa do nikogo nie dzwonią ze „specjalną ofertą”. Bon przeznaczony jest dla dzieci do 18 roku życia, a aby go otrzymać należy złożyć wniosek drogą elektroniczną przez PUE ZUS.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22