Uwaga – zboczeniec w Zielonej Górze! Obnaża się i masturbuje przed kobietami.

Tagi: brak tagów
2021-09-16
Uwaga – zboczeniec w Zielonej Górze! Obnaża się i masturbuje przed kobietami.

W Zielonej Górze grasuje ekshibicjonista, który obnaża się przed kobietami i masturbuje. Jedną z zielonogórzanek wraz z koleżanką od ulicy Chopina do domu śledził mężczyzna. Kobiety przestraszone szybko weszły do domu i go zamknęły.

Mężczyzna podszedł wtedy do okna i zaczął się masturbować. Wtedy mieszkanka Zielonej Góry zadzwoniła na policję. Mężczyzna oddalił się, ale wrócił ponownie pod to samo okno, zdjął spodenki i zaczął zadowalać się ponownie. Wtedy został przez kobiety poinformowany, że policja została wezwana. Po tej informacji oddalił się.

Ubrany był w krótkie czarne spodenki, koszulę w paski i czarne okulary korekcyjne. Miał ok. 175 cm wzrostu i krótkie ciemne włosy.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25