W Intermarché Zielona Góra zrobisz zakupy bez wchodzenia do sklepu

Tagi: brak tagów
2020-11-11
W Intermarché Zielona Góra zrobisz zakupy bez wchodzenia do sklepu

W czasie epidemii koronawirus zmieniają się nasze nawyki zakupowe, a sklepy starają się ułatwić nam robienie zakupów, tak abyśmy byli jak najmniej narażeni na kontakt z innymi osobami, które mogą być źrodłem zarażenia COVID-19.

Intermarché również uczestniczy w tym trendzie i umożliwia zrobienie zakupów online, a następnie odebranie ich w wygodnym dla nas miejscu i czasie.

Jak działa Drive Intermarché

Musimy wejść na stronę drive.intermarche.pl. Po kliknięciu w ten link zostaniemy przekierowani do wyboru miasta i sklepu. Wybieramy oczywiście Zieloną Górę i jeden ze sklepów, z którego odbierzemy zakupy. Na ulicy Makowej lub na Szosie Kisielińskiej. Po wybraniu klikamy czerwony przycisk „Zrób zakupy”.

Następnie musimy założyć konto i zrobić zakupy. Odbiór DRIVE dostępny jest przy minimalnej wartości zamówienia 100 zł. Zostaną one zapakowane wprost do naszego bagażnika.

Następnie ustalamy termin odbioru zakupów. Zakupy zostaną zapakowane prosto do naszego bagażnika. Terminy odbioru możemy sprawdzić zanim zrobimy zakupy. Wystarczy, że rozwiniemy menu znajdujące się przy logo, ukryte ono jest pod strzałką przy nazwie miejscowości.

Z tego menu następnie wybieramy opcję „Sprawdź terminy odbioru”. Możemy również zmienić wcześniej wybrany sklep, jeśli akurat po drodze będzie nam podjechać do innego. W ten sposób możemy sprawdzić czy termin, w którym akurat będziemy w mieście będzie dostępny.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22