W sobotę odbędzie się Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera

Tagi: brak tagów
2022-07-22
W sobotę odbędzie się Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera

Nie wiecie co robić w sobotę? W Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze na ulicy Dąbrowskiego odbędzie się Piknik Naukowy. Start w samo południe. Piknik zakończy się o godzinie 17:00.

Przygotowano wiele atrakcji

Podczas VI Pikniku Naukowego, który odbędzie się 23 lipca dzieci i dorośli będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze przedstawi zwyczaje i zachowania najmniejszych mieszkańców lasu.

Będzie można z bliska poznać drapieżną modliszkę czy nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie. Pojawią się również interaktywne pokazy eksperymentów, w których udział będzie mogła brać publiczność. Jedną z atrakcji będzie również obserwowanie przez teleskop plam na słońcu. Odwiedzający będą mogli również przejść kreatywną ścieżką zmysłów.

Zapraszamy do wydarzenia na Facebooku.

Przeczytaj również

Już niedługo, bo w dniach 10 i 11 sierpnia, do Zielonej Góry zawita największy cyrk w Polsce – Cyrk Korona, cieszący się ponad 30 letnią…

Wydarzenia 2023-08-04

Dziś od godziny 11 do 13 potrwają wakacje w Ogrodzie Botanicznym. Przygotowano wiele atrakcji.

Wydarzenia 2023-07-30

W nowym widowisku 2023 Cyrku Astoria NIE BIORĄ UDZIAŁU ZWIERZĘTA, a sami wspaniali artyści, którzy występowali niemal na całym świecie. Program pt. „Kosmos” a w…

Wydarzenia 2023-07-26